מתלבטים לגבי איזו חברה לבחור בעבור בניית אתר? איתי ורצ'יק, מומחה לבניית אתרים מעניק טיפים אשר יאפשרו לכם להגיע להחלטה הטובה ביותר בעבורכם, ובעבור העסק שלכם.

חברה לבניית אתרים – מה חשוב לדעת?

לאור העובדה כי תחום בניית האתרים תפס תאוצה משמעותית בשנים האחרונות, קמו לא מעט חברות אשר מעניקות שירות של בניית אתרים בהתאמה אישית. יחד עם זאת, ההצפה בתחום ועצם העובדה כי מדובר בתחום פרוץ ולא מפוקח מובילה לכך כי הבחירה בחברה המתאימה הפכה לקשה יותר מאי פעם. יחד עם זאת, מסביר איתי ורצי'ק, מומחה לבניית אתרים כי באמצעות מספר טיפים פשוטים ניתן להגיע להחלטה הטובה ביותר, ועל כן להלן מספר טיפים אשר יאפשרו לכם לבחור חברה לבניית אתרים אשר מותאמת לצרכים שלכם:

מחשב נייד

  • בדיקת תיק עבודות – כל חברה אשר מכבדת את עצמה בתחום של בניית אתרים תחזיק תיק עבודות מקצועי אותו ניתן להציג ללקוח. ללא תיק עבודות מוכן, ניתן לומר בצורה די וודאית כי מדובר בחברה לא מנוסה וחובבנית, ועל כן חשוב מאוד לבדוק כי החברה עמה אתם מתקשרים יכולה לספק לכם תיק עבודות אשר באמצעותו ניתן להתרשם מעבודות קודמות אצל עסקים אחרים, וזאת על מנת להבין בצורה הטובה ביותר את רמת המיומנות.
  • ניסיון – ניסיון הוא שם המשחק בבניית אתרים, כאשר כלל הברזל בתחום קובע כי ככל שלחברה יש ניסיון רב יותר, כך ניתן להבטיח כי העבודה תהיה טובה יותר. לכן, בדקו היטב כי החברה עמה אתם מתקשרים היא חברה בעלת ניסיון אשר בנתה אתרים דומים לתחום העיסוק שלכם, וזאת על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי גם את תתרחש תקלה או בעיה במהלך תהליך בניית האתר, בהתבסס על ניסיונם ניתן יהיה לשפר ולתקן את התהליך.
  • צוות – צוות העובדים של החברה חייב להיות צוות מיומן אשר מעודכן בכל החידושים החמים ביותר בתחום. צוות אשר הוא צעיר יחסית בתחום עלול להוביל להקמה של אתר חובבני, ועל כן מומלץ לשאול בעת הפגישה עם נציגי החברה מי הוא הצוות המקצועי, מה ההכשרה שלו וכמה אנשי צוות ילוו את הפרויקט, כאשר כיום ההמלצה היא כי איש צוות מנוסה ילווה אתכם באופן אישי עד להקמתו המלאה של האתר.
  • מחיר – ביצוע השוואת מחירים בין החברות השונות יכולה לחסוך לכם לא מעט כסף, וזאת בשל הפערים האדירים. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי הצעת מחיר נמוכה ממחיר השוק עלולה להוות תמרור אזהרה וזאת בשל העובדה כי לרוב בניית אתר איננה מסתכמת רק בהקמה אלא גם בתחזוקה, קידום וכו'. על כן, בדקו כי ההצעה אותה אתם מקבלים משקפת את מחיר השוק כמו גם תואמת את התקציב שלכם.

websense_admin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *