טייטל אשר מוצג בראש המאמר חייב להיות מתומצת אך בו בעת מושך, כחלק מן העובדה כי מדובר בנדבך משמעותי מקידום אתר. במאמר הבא נציג לכם טיפים חיונים לכתיבת טייטל מושלם בעבור קידום אתרים מוצלח.

 

טייטל (תג כותרת) – נדבך משמעותי מקידום אתרים

פעולה של קידום אתרים הינה פעולה מורכבת אשר לרוב מכילה לא מעט סעיפים עליהם יש לעבוד, בכדי לספק את התוצר המושלם. למעשה, אם נבחן את האלמנטים אשר מרכיבים קידום אתרים מנצח, טייטל הוא ללא ספק אחד מהם. טייטל (תג כותרת) איננו כלול באתר עצמו, אלא מוצג אך ורק בפני מנועי חיפוש המשתמשים בטייטל אותו בחרתם לשם הצגת פרטי מידע אודות האתר. הצגת הטייטל ניתנת באמצעות לחיצה על טאב העכבר בדפדפן, או בדף התוצאות של מנוע החיפוש ע"פ סדר יורד  ביחס להתאמה לשאילתה אשר הוקלדה בתיבת החיפוש. לכן, מדובר בעטיפה של האתר, והיא חיונית לצורך הצלחה של קידום אתרים., ובמידה ותשגו בבחירה – קידום האתר עשוי להיות פחות מוצלח ואף מפספס את המטרה. על מנת שתוכלו לכתוב טייטל מושלם בעבור האתר שלכם, בהמשך המאמר נעניק לכם טיפים קלים לצורך כתיבה של טייטל מוצלח, כפי שנפרט כעת.

כתיבת טייטל

טיפים לכתיבת טייטל מושלם

כתיבה של טייטל מושלם משלבת תמיד את שם המותג, אולם יש להקפיד ולציין את שם המותג או העסק בסוף של הטייטל ולא בתחילתו. יחד עם זאת, במידה ומדובר בחברה מוכרת מדובר באלמנט שונה וכתוצאה מכך גם הטייטל, ועל כן מומלץ להתייעץ לפני ולבחון את הטייטל באופן מלא לאחר שנוספו האלמנטים הבאים:

  • יש לשלב בטייטל מילות מפתח רלוונטיות, בהתאם לחקר מילות מפתח אשר נעשה מראש.
  • חשיבה מחוץ לקופסא הינה הכרחית, לצורך קבלת בולטות אל מול אתרים דומים. חשוב לפתח חשיבה יצירתית בשילוב של משחק מילים מדליק ומסוגנן.
  • בכל הקשור לכתיבת טייטל, מומלץ להיעזר בשירותו של מומחה קידום אתרים, לצורך בנייה ותכנון של טייטלים עד לקבלת החלטה סופית, כמו גם בכדי שתהליך הקידום ילווה עם יד על הדופק מבחינת הביצועים, היקפי הפרסום, יחס ההמרה וכן האם אכן מדובר בכותרת מוצלחת או שמא בכישלון חרוץ.
  • קידום אתרים הינו תחום עשיר בו ניתן לעוף עם הדמיון, בשילוב של טכניקות ייחודיות לצורך שיווק ופרסום. על כן, מומלץ כי הכותרת לא תהיה אגרסיבית מדי בעבור הלקוח הפוטנציאלי, אך עם זאת תמשוך אותו לאור הסקרנות אשר היא טבעית ואף הכרחית לצורך חשיפה ראשונית לאתר.

 

טייטל מושלם – הצלחה משמעותית   

לסיכום, כתיבה של טייטל מושלם הנעשה באופן מקצועי, מקורי ויצירתי יאפשר לאתר לקבל אחוזי חשיפה והקלקות גבוה, אולם יש לעשות זאת בהקפדה יתרה ועם קבלת ליווי מקצועי של חברת קידום אתרים.

websense_admin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *