שיווק דיגיטלי היא האופציה הטובה ביותר להגדלת ההכנסות של העסק, כמו גם החשיפה. מעוניין לבצע זאת בעצמך? המומחים של חברת פרסונאס מדיה נותנים לכם את הטיפים הטובים ביותר.

שיווק דיגיטלי – ממוקדת וחדשנית

שיווק דיגיטלי היא כיום הדרך החדשנית ביותר בעבור בעלי עסקים, גם בעבור בעסקים קטנים או בינונים להגדיל את החשיפה שלהם לקהל יעד ממוקד ומוגדר מראש, ובכך להוזיל בעלויות השיווק. חשוב לזכור כי שיווק דיגיטלי הוא מורכב ביותר ולא פעם נידרש לעבודה עם חברה מקצועית לתחום כמו פרסונאס מדיה, וזאת במטרה להזניק את העסק. אולם, במידה ואתם מעוניינים לבצע זאת בעצמם, המומחים של חברת פרסונאס מדיה מציגים לכם כעת את הטיפים החשובים ביותר בתחום, כך שתוכלו להתחיל ולשווק את העסק שלכם באמצעות הפלטפורמה הדיגיטלית:

  • הגדרת קהל היעד – מדובר בצעד הראשון שיש לבצע בשיווק דיגיטלי, זאת משום שמדובר בשיווק שהוא ממוקד באופן ישיר לקהל היעד הפוטנציאלי. על כן, חשבו באופן מעמיק לאיזה קהל יעד אתם פונים – גיל, מגדר, מקום מגורים, תחומי עניין וכו' וזאת כדי שבסופו של דבר כל מהלכי השיווק יהיה מכווננים בדיוק לקהל היעד הספציפי אליו אנו פונים.
  • הפגינו נוכחות היכן שקהל הלקוחות שוהה – במידה ואתם פונים לחתך גילאים צעיר, מומלץ לבצע שיווק ברשתות החברתיות כדוגמת אינסטגרם, זאת משום שכיום רוב הצעירים בגילאים 15-30 שוהים שם באופן קבוע. לכן, אם אתם מתלבטים לגבי הפלטפורמה הפרסומית חשוב להפגין נוכחות היכן שהלקוחות שלכם נמצאים וזאת כדי שהשיווק יהיה אפקטיבי כמו גם החשיפה.
  • דיוור – דיוור היא אופציה מצוינת לשיווק דיגיטלי, זאת משום שבאמצעות דיוור אשר מופץ במייל ניתן לשמר את הלקוחות ולעדכן אותם לגבי מבצעים חמים, מוצרים חדשים וכו'. מדובר בדרך הטובה ביותר לשמירה על קשר עם הלקוח כמו גם לעודד את המעורבות שלו וזאת על מנת שהוא ייכנס לאתר ויבצע פעולה של רכישה.
  • השתמשו בכלי מדידה – אחד היתרונות הבולטים בשיווק אינטרנטי היא העובדה כי בניגוד לשיווק המסורתי, את השיווק האינטרנטי ניתן למדוד. כיום ניתן למצוא ברחבי הרשת עשרות כלי מדידה שונים אשר מאפשרים לבדוק את הביצועים, כמו לדוגמא גוגל אנליטקס, אשר מאפשרת לבחון כמה זמן שהה הגולש באתר, באיזה שלב התרחשה "נטישה" של האתר ועוד. בחינה של הנתונים הללו תציג לכם האם אכן השיווק שביצעתם נושא פרי ובמידה ולא להתחיל לבצע חשיבה מחודשת בנוגע לשיפור השיווק בפלטפורמה הזו.
  • התייעצו עם חברה מקצועית – במידה ואתם רק מתחילים את דרכם בתחום, מומלץ להיוועץ עם חברה מקצועית כמו פרסונאס מדיה וזאת כדי לקבל מידע כמו גם הערכה של גורם מקצועי לגבי טיב הביצועים ודרכים לשיפור. אם ברצונכם לקבל מידע נוסף, היכנסו לאתר הרשמי בכתובת https://www.personasmedia.co.il.

לוח משימות

websense_admin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *